Prekių katalogas

QUIES Specific apsauginiai ausų kištukai skrydžiams, 1 pora

 • QUIES Specific apsauginiai ausų kištukai skrydžiams, 1 pora

  Kodas: 343517235100
  Barkodas: 3435172351006

  Apsauginiai ausų kištukai apsaugantys nuo slėgio sukeliamo skausmo skrydžio metu

 • “QUIES” Specific ausų kištukai yra sudaryti iš unikalaus antgalio, kuris derina komfortą ir maksimalų akustinį sandarumą, taip pat specialaus filtro, kuris riboja nepageidaujamą triukšmą.

  Riboja spaudimo pojūtį ausyje dėl atmosferos slėgio svyravimų. Švelniai atstato slėgio skirtumą tarp vidinės ausies ir išorės, taip mažinant patiriamą skausmą ir diskomfortą.

  Ar žinojote, kad ausies kanalas nėra tiesus? Jis šiek tiek išlenktas.

  Pagamintas iš lanksčios medžiagos, užtikrinančios optimalų komfortą. Patentuotas antgalis turi lenktą formą, kuri buvo specialiai sukurtą, kad idealiai prisitaikytų prie ausies kanalo.
  Šie ausų kištukai yra daugkartinio naudojimo ir parduodami su dėžute, kuri skirta apsaugoti kištukus, bei patogiam transportavimui. Būtina po kiekvieno naudojimo valyti su švelnaus pluošto audiniu.

  Naudojimo patarimai:

  Švelniai traukite ausies spenelį žemyn.

  Tarp nykščio ir smilkinio laikydami skirtuką, įkiškite kištuką į ausį.

  Palaipsniui spauskite kištuką, kol jis tinkamai atsidurs ausies kanale (galite atlikti nedidelius sukimo judesius). Daugumoje atvejų, skirtuko galas bus nukreiptas žemyn.

  Norėdami patikrinti, ar kištukas tinkamai įdėtas, patrinkite pirštus prie ausų: neturėtumėte girdėti jokio trinties triukšmo. Jei girdite, įkiškite apsaugą giliau į ausį. Jūs neturėtumėte jausti jokio diskomforto.

  Norėdami pašalinti apsaugą, švelniai traukite skirtuko galą, šiek tiek pasukdami jį.

  Kilmės šalis: Prancūzija.
    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti