Prekių katalogas

Helen Seward Mediter Remedy šampūnas pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, 1 l

 • Helen Seward Mediter Remedy šampūnas pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, 1 l

  Kodas: 801117202283
  Barkodas: 8011172022839

  Parengiamoji plaukų priežiūra pažeistiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams su vynuogių polifenoliais ir kviečių amino rūgštimis.

 • Parengiamoji plaukų priežiūra pažeistiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams su vynuogių polifenoliais ir kviečių amino rūgštimis. Naujoji besulfatė REMEDY plaukų priežiūros formulė siūlo dar subtilesnę plaukų bazę, kuri puikiai šalina nešvarumus ir nuosėdas, susidariusias ant galvos odos, o kartu užtikrina greitą plaukų atnaujinimo poveikį ir galvos odos raminimą.


  Naudojimas: šis šampūnas yra pirmasis iš trijų REMEDY programos etapų - plaukų paruošimas su ACTIVATOR SHAMPOO (aktyvinančiu šampūnu). Užtepkite ACTIVATOR SHAMPOO ant drėgnų plaukų ir kruopščiai išplaukite šiltu vandeniu. Procedūrą pakartokite. Šį kartą plaukus trinkite, energingai bei švelniai juos masažuodami tol, kol susiformuos gausios putos. Dar kurį laiką pamasažuokite. Taip jūs padėsite Spherulite geriau prikibti prie plauko paviršiaus. Po to plaukus kruopščiai praskalaukite ir nusausinkite rankšluosčiu.
  Siekiant geriausio rezultato šampūną reikia naudoti kartu su tos pačios linijos produktais: Seward Mediter užpildančiąja kauke (FILLER MASK) ir atstatančiu skysčiu (SEALING FLUID) REMEDY, bei prietaisu TRICO-Aktyvatorius. Pilną procedūrą daryti 1 kartą per mėnesį; esant labai pažeistiems plaukams pilną procedūrą kartoti kas 15dienų.
   

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti