Prekių katalogas

Skincyclopedia drėkinamųjų veido serumų rinkinys, 3*15ml

 • Skincyclopedia drėkinamųjų veido serumų rinkinys, 3*15ml

  Kodas: 380101700401
  Barkodas: 3801017004015

  Trijų serumų rinkinys pilnai odos drėkinimo ir švytėjimo rutinai. 

 • RINKINYS ODOS DRĖKINIMUI IR ŠVYTĖJIMUI
  Trijų serumų rinkinys pilnai odos drėkinimo ir švytėjimo rutinai. Tinka visų tipų odai, kuri yra išsausėjusi, pablukusi ir, kuriai trūksta tonuso.

  Naudojimas: 1 žingsnis: Tepti vitamino C serumą, kad oda švytėtų. 2 žingsnis: Norint sudrėkinti odą, reikia naudoti hialurono rūgšties serumą. 3 žingsnis: Tepti poliglutamo rūgšties serumą barjero palaikymui ir panaudotų gaminių užfiksavimui. Tepti visus tris serumus kartu, tiek ryte, tiek vakare. Patartina naudoti plataus spektro produktą veidui.

  Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis. Nenaudoti ant pažeistos ar sudirgusios odos. Nustoti naudoti, jei atsiranda bėrimas ir (arba) uždegimas. Serumo sudėtyje yra didelis aktyviųjų ingredientų procentas. Prieš pirmą kartą tepant serumą ant veido odos, reikia atlikti odos lopinėlio testą ir palaukti apie 24 valandas. Nenaudoti, jei turite alergiją bet kuriam iš ingredientų. Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti kartu su kosmetikos gaminiais, kurių sudėtyje yra retinoidų ir vitamino C. 

  Ingredients (INCI): Vitamino C: AQUA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE. Hialurono rūgšties: AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. Poliglutamo rūgšties: AQUA, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLUTAMIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER.  

    
    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti