Prekių katalogas

Skincyclopedia naktinis veido serumas su 20% AHA + PHA rūgščių kompleksu, 30ml

 • Skincyclopedia naktinis veido serumas su 20% AHA + PHA rūgščių kompleksu, 30ml

  Kodas: 380101700140
  Barkodas: 3801017001403

  Tinka esant odos senėjimo, hiperpigmentacijos ir netobulumo požymiams.  

 • Naktinis šveičiamasis veido serumas su pieno, glikolio, mandelino ir polihidrokso rūgštimis.
  Tinka esant odos senėjimo, hiperpigmentacijos ir netobulumo požymiams.

  Naudojimas: Tepti tik vakarais ant švarios odos, palikti penkioms minutėms ir nuplauti drungnu vandeniu. Po naudojimo būtina nusiplauti veidą! Naudoti iki dviejų kartų per savaitę. Naudojant produktą ir savaitę po to naudoti plataus spektro SPF.

  Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Naudoti kaip nurodyta. Vengti patekimo į akis ir aplink akis. Nenaudoti ant pažeistos ar sudirgusios odos. Nustoti naudoti, jei atsiranda bėrimas ir (arba) uždegimas. Serumo sudėtyje yra didelis aktyviųjų ingredientų procentas – alfa-hidroksi rūgščių. Prieš pirmą kartą tepant serumą ant veido odos, reikia atlikti odos lopinėlio testą ir palaukti apie 24 valandas. Nenaudoti, jei turite alergiją bet kuriam iš ingredientų. Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti kartu su kitomis šveičiamomis rūgštimis ir (arba) retinoidais.

  Ingredients (INCI): AQUA, LACTIC ACID, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, MANDELIC ACID, LACTOBIONIC ACID, GLYCERIN, GLUCONOLACTONE, MEL, PHENOXYETHANOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, HYDROXYETHYLCELLULOSE. 

     

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti